Bizimle iletişim kur
Lynn

Telefon numarası : 86-15868086360

Naber : +8615868086360

WenZhou RunYing International Trade Co.,ltd

Wenzhou RunYing Uluslararası Ticaret Co, Ltd

Profesyonel Odak, biz çalışıyoruz!

  • WenZhou RunYing International Trade Co.,ltd
  • WenZhou RunYing International Trade Co.,ltd
  • WenZhou RunYing International Trade Co.,ltd
  • WenZhou RunYing International Trade Co.,ltd
  • WenZhou RunYing International Trade Co.,ltd
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar RUNYING No. Çalışanları
Yıllık satış 800000-1000000 Yıl kurulan 2015
İhracat p.c 80% - 90%
Giriş
Sloganımız İyi Ol, yani iyi ürünler ve hizmetler sunan iyi insanlar olmak istiyoruz, bu yüzden de iyi bir şirket olan Reliabo'yu yapıyoruz.

Dürüstlük zaman ve maliyet tasarrufu sağlar. İş yapmanın dürüst yollarını seçiyoruz. Çin'de güvenilir ve verimli ortağınız olmaya çalışıyoruz.

Ürünlerimiz EN71, ASTM, REACH ve CPSIA testlerini geçmiştir.

Üretim Kapasitesi: Ayda 10, 000, 000 adet.

Reliabo satış ve servis için kalem, markör ve bir ihracat şirketi Wenzhou Yeni Yüzyıl fabrikaları ile bir üretim ve ticaret grubudur. Bu alandaki lider üreticilerimiz ve ihracatçılarımızdan biri olarak onlarca yıllık deneyime sahibiz. Ürünlerimiz Avrupa ve Amerika standartlarına uygundur.

Satış temsilcilerimizin her biri, ürünlerimiz hakkında yüksek düzeyde müşteri bilgisine sahip olmayı derinlemesine bilgi sahibidir. Satış ekibi üyelerimiz ayrıca yabancı dil, uluslararası iş uygulamaları ve bilgisayar becerileri gibi temel beceriler konusunda çok iyi eğitilmişlerdir. Bu nedenle, siz ve personelimiz arasındaki iletişim çok kolay olacaktır. Ürünler ve üretim süreçlerindeki uzmanlığımızla, diğer fabrikalardan da yeni ürünler üretmenize ve sizin için maliyetleri düşürürken kaliteyi kontrol etmenize yardımcı olabiliriz.

Geçmiş
WenZhou RunYing International Trade Co, Ltd 2016 yılında kurulmuştur. Şirket kurulması, biz üretim ve marş motoru ve diğer products.Our marş motoru ağırlıklı olarak mühendislik araçları, Hitachi gibi kullanmak için odaklanmış 、 Mitsubishi 、 Nippondenso.Şimdi, bölgemizdeki en profesyonel üreticilerden biriyiz. Şimdi de gelecekte Avrupa ve Amerika pazarlarını keşfetmeye kararlıyız .

Hizmet
Nakliye: Çeşitli koşullara bağlı olarak, üç farklı teslimat yöntemi alınmıştır: deniz, hava kargo ve ekspres servis.
Deniz yoluyla. Bu en ekonomik teslimat şeklidir. Büyük miktarda sipariş için uygun, teslim maliyeti önemli ölçüde düşük ve maksimum kar elde etmenize yardımcı olur. Yüklerin varış limanlarına ulaşması normal olarak bir aydan iki aya kadar sürer.
Hava kargo ile. Hava kargo avantajı, deniz yoluyla teslimattan çok daha az zamana mal olur. Genellikle varış yerine ulaşan kargo için bir ila iki hafta sürer.
Ekspres servis tarafından. Teslimatın en pahalı yolu, ama gerçekten hızlı ve kullanışlı. Normalde bu kapıdan kapıya servis hizmeti, ürünü sadece 7-9 gün içinde şirketinize teslim edebilir. Neyse ki, müşterilerimize teslimat harcamalarını azaltmalarına yardımcı olmak için TNT ve UPS gibi çoğu ekspres şirket ile büyük indirim sözleşmesi imzaladık.
-------------------------------------------------- -
Paketleme :
1. Biz ambalajı sizin ihtiyaçlarınıza göre ama daha büyük miktar ile tasarlayabiliriz.
2. Gereklilik yoksa, Oluklu Kartonu sunuyoruz.
3. Sunduğumuz fiyat fabrika fiyatıdır.
4. İhtiyacınız olan malları teslim etmek için size yardımcı olabiliriz.
5. Ve sevkiyat ücreti hesabınızda olacaktır.
6. biz sadece ürünlerin ödeme yapıldıktan sonra mal serbest bırakabilirsiniz.

Ekibimiz
Şimdi 36 teknik ve yönetim kadromuz var. Bu teknoloji araştırma ve geliştirme personelinin çoğu kıdemli profesyonel teknik ve kıdemli geliştirici sertifikası ile; Lisans derecesi veya üzeri toplam çalışanların% 87,5'ini işgal etmektedir. Ekip, bilgi ve deneyim büyümesini sağlamak için teknoloji araştırma ve geliştirme personeli için bir büyüme mekanizması oluşturdu; Güçlü inovasyon bilinci, öğrenme yeteneği ve yönetici yeteneği ile istikrarlı yönetim ekibi. Şirketin ana yönetim kadrosunda, yıllar süren malzeme üretimi, hızlı prototip üretim endüstrisi, ileriye dönük pazar geliştirme anlayışına sahip ve endüstri geliştirme fırsatlarını yakından takip eden, hızlı gelişimi teşvik eden ve yönlendiren yaşlılar var.